EN
LT

Sužinok pirmas apie mano naujausius darbus. Prisijunk dabar!

twitter skype redone facebook
 

Sveiki atvykę į mano puslapį!

Profesionaliai fotografuoju nuo 2000 metų.

Visi darbai, pateikti šiame puslapyje – tai mano kūrybos rezultatas. Kiekvienoje nuotraukoje yra dalelė mano sielos. Mėgstu eksperimentuoti ir esu atviras drąsioms ir originalioms idėjoms!

Andrej Chernenko

Kiekvienas žmogus turi aistrą. Mano aistra – tai fotografavimas.

Kaip vestuvių fotografas aš labai dėkingas visiems, kas tokią svarbią dieną pasitiki manimi ir leidžia man įamžinti jų laimingiausią akimirką. Per kiekvienas vestuves kartu su jaunaisias jaučiu tą laimę ir džiaugsmą, kurį jaučia jaunieji. Stengiuosi, kad kiekviena nuotrauka atvaizduotų stebuklą ir meilę, kuri sujungė dvi artimas širdeles.

Vestuvių fotografavimas – tai atskiras žanras. Vestuvių fotografas visada svarbiausias svečias šventėje. Viskas bus suvalgyta, išgerta, vestuvių suknelę paslėps giliai spintoje, o gražios vestuvinės nuotraukos taps šeimos relikvija.

Kaip vestuvių fotografas turiu didelę patirtį, individualų stilių, profesionalią techniką. Galiu pasiūlyti Jums vestuvių fotomeniu nuo klasikinio žanro ir reportažo iki pačių nestandartinių fotografavimo variantų – svarbiausia, kad pas Jus užtektų tam drąsos ir noro. Aš, kaip vestuvių fotografas, stengiuosi skirti atitinkamą dėmesį kiekvienam savo klientui, atsižvelgti į jo norus, tam kad kartu įgyvendinti visas fantazijas. Garantuoju vestuvinių nuotraukų aukštą kokybę ir gerą nuotaiką! Sustabdyti laiką, pagauti emociją - tai ir yra tikra vestuvinė nuotrauka.

Vestuvių fotografas – tai žmogus, kuris ne tik Jus fotografuoja, bet ir įdeda dalelę savęs į Jūsų vestuvines nuotraukas. Profesionalus fotografas – tai garantija, kad po daug metų Jūsų vestuvinės nuotraukos džiugins vaikus ir anūkus. Vestuvinės nuotraukos – tai menas ir vestuvinių nuotraukų albumas su metais turės didelę vertybę. Tai viena iš finansinių investicijų, dėl kurios Jus niekad nepasigailėsite.

Apsilankykite mano nuotraukų galerijoje. Tikiuosi, kad sudominsiu Jus kaip kūribingas žmogus ir vestuvių fotografas. Noriu, kad kiekvienas rastų mano nuotraukuose ką nors artimo sau.

Vestuvių fotografas yra stebukladarys, leiskite kartu su jumis padaryti Jūsų vestuves įsimintiniausią gyvenimo diena .

Su pagarba Andrej Černenko

pereiti į kontaktus